Prohlášení o přístupnosti

Církevní mateřská školka se zavazuje k zpřístupnění své internetové stránky v souladu s vnitrostátními právními předpisy, které provádějí směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102.
Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na tuto internetovou stránku.

Stav souladu

Tato internetová stránka je plně v souladu se Směrnicí Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102 o přístupnosti webových stránek a mobilních aplikací subjektů veřejného sektoru a s její vnitrostátní implementací, zákonem č. 99/2019 Sb. Tato stránka je rovněž v plném souladu s direktivou WCAG 2.0 na úrovni AA.

Konkrétní informace o přístupnosti
Nejpohodlnější používaní tohoto webu je se zapnutým JavaScriptem, avšak i s vypnutým je možné webovou stránku používat. Jediné omezení v tomto případě je, že nebude fungovat procházení obrázků ve fotogalerii, což je ale nepodstatná část stránky.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 30. dubna 2019.
(viz čl. 3 odst. 1 prováděcího rozhodnutí Komise (EU) 2018/1523)

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Vaše náměty, postřehy či informace o případných problémech, na které narazíte při používání tohoto webu posílejte na adresu technického správce webu webmaster@nemecekjiri.cz

Majitelem webové stránky je
Církevní mateřská škola České Budějovice, Lipenská 3